REVIEWS

41 Reviews
 • Aivaras Averjanovas
  Aivaras Averjanovas
  22:04 13 May 20
  I was thinking about to try out drumming alot of the time. Once decided to give a shot for myself with a teacher. After one month of lessons ended up buying myself an entry level electronic drum kit... Stasys was patient for me, the very first time drummer, wannabe, who didn't even knew the notes and, i believe, i was annoying him with my questions in messenger, even when the classes have been ended up in the studio... Some may say, he is a little bit pricey, compared to other teachers, but his lessons are very cool: a lot of techniques, advices, genres and fun - that's why i haven't searched for a cheaper one. He is always paying attention, haven't you got any wrong habits, while practicing at home, or something else gone wrong... My most important warning would be this: you should think twice before starting, because... A drum kit + teacher like Stasys = drumming addiction 🙂 I would definitely recommend him for anyone, who wants to try out drumming. Don't go with youtube tutors, don't learn by yourself - get a teacher. Choose a good one. Choose Stasys.
  Aiste
  Aiste
  14:42 14 Jan 20
  If you aim to learn how to play drums quickly and efficiently, this is the place for you! Stasys is extremely patient and helpful when something is unclear or difficult. Within a couple of months, I was already able to play simple songs and beats without as many mistakes. Overall, I would totally recommend this place for anyone who wants to start learning drums or to simply improve their skills.
  Odilija Guntoriūtė
  Odilija Guntoriūtė
  13:34 13 Jan 20
  Awesome teacher! These lessons are so refreshing and inspiring that I forget what is my profession and where I am from. *****
  Rytis Rogacius
  Rytis Rogacius
  11:20 04 Jun 19
  If you have a dream of playing drums, or just want to improve your skills this is a place for you! Amazing teacher with many interesting stories and great teaching techniques. I was afraid to start at the first, but this man really knows how to show you the way. It always feels like I'm improving and learning new things about different styles of music. I'm honestly really happy that I started playing here !
  Gytis Česnuitis
  Gytis Česnuitis
  17:33 04 Apr 19
  5* bendras įvertinimas kalba už save! Laukiu kiekvienos pamokos. Mokytojas turi tai, kas leidžia jį vadinti tikru mokytoju (patikėkit, ne kiekvienas iš mūsų galėtų būti mokytojų :)). Po kiekvienos pamokos išeinu padaręs pažangą ir gavęs namų darbų. Labai labai patinka ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!
  Pirkko-Liisa Meius
  Pirkko-Liisa Meius
  10:08 26 Feb 19
  The lessons were interesting and a lot of fun, the teacher super nice, amazingly patient and ready to adapt to specific needs (lessons had to be in English). For me it was a great way to switch off from the daily routine and learn something new. Recommend!
  Mantas J
  Mantas J
  14:55 25 Feb 19
  Stasys has great teaching method, adapting to skills, abilities and goalsgof his student. He makes learning fun!
  Vytautas Šernas
  Vytautas Šernas
  09:27 20 Aug 18
  Net ir turint jokios muzikinės patirties Stasys greitai išmoko pradmenų ir padeda atrasti būgnų teikiamus džiaugsmus 🙂
  Teodoras Vyšniauskas
  Teodoras Vyšniauskas
  13:28 12 Aug 18
  Mokytojas afigenas, atmosfera jauki, būgnai nerealūs! Pinigų už pamoką negaila! Jei kartai nepraneši kad nebusi pamokoje, mokytojas vapše nepyksta :DD. Ir Pajuokauja ir kantrybės turi, padeda, paskolina ausines! Nu žodžiu, kolkas groti būgnais mokausi tik čia, bet statau 100€, kad čia geriausias būgnų mokytojas Lietuvoje! Mokausi tik kelis mėnesius , bet jaučiuosi, kad išmokau daugiau nei puse! Tikrai rekomenduoju šį mokytoją, nes su juo pasieksit labai daug.
  justytex1
  justytex1
  10:04 28 May 18
  Stasys - geriausias būgnų mokytojas, nuostabi asmenybė! Dalinasi ne tik muzikine patirtimi, bet ir lengvai bendrauja su vaikais, randa kelią į jų širdeles 🙂 Rekomenduoju!
  Indrė Krivickaitė
  Indrė Krivickaitė
  10:35 05 Apr 18
  Atmosfera studijoje visada teigiama ir tai skatina nenuleist rankų. Kiekvieną pamoką susipažįsti su nauja grojimo technika, kurią pritaikai grodamas su muzika jau nuo pirmųjų pamokų, o mokytojas visuomet pasitinka su šypsena ir entuziazmu!
  Žygimantas Kalvaitis
  Žygimantas Kalvaitis
  20:28 22 Oct 17
  Puikus muzikas ir nerealus mokytojas! Visada su šypsena. Dirba labai profesionaliai, visada išklauso ir paaiškina kai būna neaišku. Pamokos visada idomios, nes vis kažka naujo išmokstu (tad jų visada laukiu). Kažkada lankiau nuobodžias gitaros pamokas pas kažkokį kresną senuką, o čia viskas kitaip: puiki atmosfera, nėra baimės suklysti. Ilgai norėjau išmokti groti būgnais ir džiaugiuosi kad radau nerealu mokytoją. Visiems rekomenduoju!
  Sarune Smalakyte
  Sarune Smalakyte
  14:37 19 Oct 17
  Niekuomet pilnai negrojusi jokiu instrumentu, per pirmąją būgnų pamoką sugrojau net 3 man patinkančius kūrinius! Stasio pamokos labai smagios, įkvepiančios ir profesionalios! Pati studija jauki, centrinėje miesto dalyje.
  Karina Sinkeviciute
  Karina Sinkeviciute
  15:04 21 Sep 17
  Merginos taip pat gali groti būgnais! Stanislovas parodė kaip ir įrodė, kiek čia džiaugsmo. 
Būgnų lazdeles laikiau ne prima kartą savo gyvenime, bet pirmą kartą išmušiau sudėtingesnį ritmą kelias minutes. Stan labai profesionalus, iš tiesų turi daug žinių, kurias įgijo per ilgą patirtį. Supažindino nuo a iki z su insturmentu, lazdelėmis, laikysena, pačiais būgnais - man čia buvo visiškai naujas pasaulis. Tada paaiskino pagrindus, parodė techniką ir leido groti bei klysti, o po pastabų mušti ritmą toliau. Studijoje jautiesi labai savas, nes Stan yra draugiškas ir kantrus, bet kaip tikras draugas ar asmeninis treneris įtraukia ir iššūkius, kad progresuotum ir pasiektum rezultatą. Tad nuobodu nebūna. O kai pajauti ritmą, atsipalaiduoji, įsijauti ir groji, kažkoks įdomus jausmas apimima, energija duodasi po visa kūną ir nesuprasi ar čia meditacija ar kas, nes visiškai prarandi laiko nuovoką, o atsistoji ir nori dar.
  Viktorija Mincinskaja
  Viktorija Mincinskaja
  14:34 21 Sep 17
  Nu kapiec kaip patiko. Po pamokos ir pavargau ir išsitaškiau ir išmokau ir laimės prisigaminau ir dar prisijuokiau. Tikiu, kad norint ko nors išmokti svarbu a) turėti didelę motyvaciją b) rasti mokytoją, kuris tiki tuo ką daro ir todėl sugeba ne tik įkpėti bet ir potencialą mokinio atskleisti. Trumpai: erdvė maža ir labai jauki - šiaip faina, sava, nes net pirmą pamoką atėjus jaučiausi kaip muzikantė, kuri atėjo į repeticiją. Toks uplifting jausmas:) O mokytojas labai sugeba sukurti gerą atmosferą pamokoj - grojau ir džiaugiausi, kad groju. Atrodo, kad labai gerai sugebėjo įgyvendinti balansą tarp išmokyti groti ir džiaugtis mokymosi procesu. Rekomenduoju ir tiems kas jau groja ir nori tobulėt bei tiems, kas jau ilgai svajoja ir vis nedrįsta - patyrimas tikrai vertas baimės įveikimo.
  Max Bratsun
  Max Bratsun
  11:17 21 Sep 17
  Well I gave it a try, and I found myself drumming awesome Billie Jean and some other songs by the end of the session. Truly incredible experience! Stasys guided me through the process really nicely. Highly recommended to anyone interested in music in general and not only drumming as it is!
  See All Reviews