REVIEWS

5/5 – 43 reviews

Louis Jobin

Stasys is an amazing drums teacher. I started in February 2020 and I wasn’t too confident if I had what it takes to be an OK drummer. His enthusiasm, patience and expertise got me started and built my confidence almost immediately (probably a bit too quick as I need to remember to slow down all the time 😅). Every lesson is interesting, as we move through topics quickly, and I always look forward to them. Highly recommended.

Gleb Askerko

Would definitely recommend Stasys as a drum teacher. For 10 lessons he made me love drums and feel that a can already do some stuff from one point of view and huge area of learning and improving from another. Lessons are always challenging but easy going.

I don’t now how you doing it, but thank you man, I appreciate a lot! You gifted me an amazing hobby for the rest of my life.

Vincentas Petrauskas

best teacher I’ve ever had.

Odilija Guntoriutė

Awesome teacher! These lessons are so refreshing and inspiring that i forget what is my profession and where I’m from 🙂

Aiste Bagdonaitė

If you aim to learn how to play drums quickly and efficiently, this is the place for you! Stasys is extremely patient and helpful when something is unclear or difficult. Within a couple of months, I was already able to play simple songs and beats without as many mistakes. Overall, I would totally recommend this place for anyone who wants to start learning drums or to simply improve their skills.

Pirkko-Liisa Meius

The lessons were interesting and a lot of fun, the teacher super nice, amazingly patient and ready to adapt to specific needs (lessons had to be in English). For me it was a great way to switch off from the daily routine and learn something new. Recommend!

Ignas Lomsargis

Before I hadn’t seriously played any other instrument and had very limited knowledge of music theory. During the lessons I was gradually introduced to both. It felt like the material was tailored towards my needs and wishes. Teacher payed close attention to my performance and constantly provided constructive feedback. Most days I left the lessons motivated and energized. If you have been contemplating to learn to play drums, I would definitely recommend to give these lessons a try.

Volkan Çakıroğlu

Great studio, great teacher!

The studio is always clean and good, the drum kit is perfect for beginners and advanced players. Stasys is a great teacher no matter of the music style or level of student!

Aivaras Avj

I was thinking about to try out drumming alot of the time. Once decided to give a shot for myself with a teacher. After one month of lessons ended up buying myself an entry level electronic drum kit… Stasys was patient for me, the very first time drummer, wannabe, who didn’t even knew the notes and, i believe, i was annoying him with my questions in messenger, even when the classes have been ended up in the studio… Some may say, he is a little bit pricey, compared to other teachers, but his lessons are very cool: a lot of techniques, advices, genres and fun – that’s why i haven’t searched for a cheaper one. He is always paying attention, haven’t you got any wrong habits, while practicing at home, or something else gone wrong… My most important warning would be this: you should think twice before starting, because… A drum kit + teacher like Stasys = drumming addiction 🙂 I would definitely recommend him for anyone, who wants to try out drumming. Don’t go with youtube tutors, don’t learn by yourself – get a teacher. Choose a good one. Choose Stasys.

Mantas J

Stasys has great teaching method, adapting to skills, abilities and goalsgof his student. He makes learning fun!

Ema Bartašytė

Mintyse visada gulėjo noras pabandyti groti būgnais, bet kadangi buvau visiškai nieko bendro neturėjus su muzika apart jos klausymo, galvojau, kad tai ne man. Turiu pripažinti, kad pasiryžimas nueiti ir pabandyti, buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime. Dabar groju būgnais jau pusantrų metų. Mokytojas – absoliutus profesionalas ir geležinės kantrybės žmogus: tu gali tūkstantį kartų klysti, bet jis niekad neleis pasijusti kvailai, jis geriau sugalvos kokį kitą metodą, kuris padės įveikti užduotį. Nerealu yra tai, kad Stasys labai prisitaiko prie to, ką tu nori išmokti. Būna, kad naujai rastą dainą mokausi groti jau tą savaitę. Žodžiu, mokytojo į nieką kitą nekeisčiau, jo dėka atradau muziką iš naujo – net į mylimų grupių koncertus pradėjau važinėti! 🙂

Visiems, kurie jau priėjote prie review skaitymo – nedvejokit ir tiesiog nueikit pabandyti! Prižadu – nepasigailėsit!

Rima Gurškaitė

Puikus mokytojas. Auksinės kantrybės žmogus. Nuosekliai viską paaiškina. Todėl groti atrodo paprasta ir viskas gaunasi. Jau pirmą pamoką sugrojau AC/DC. Nors būgnus buvau mačius tik iš tolo.

Taip pat, labai šilta asmenybė.

Geriausios rekomendacijos savo srities profesionalui!

Jurijus Stančikas

Tikrai rekomenduoju, geras žmogus savo vietoje – lengvas bendravimas, ypatingas dėmesys mokymo procesui – pamokos laikas prabėga greitai, bet efektingai.

Solveiga Zubrickienė

Fantastiškas mokytojas🙂

Augustas Rastauskas

Nuostabus būgnų mokytojas. Labai kantriai ir išsamiai viską papasakoja bei išaiškina. Puikiai parodo kaip dalimis išmokti sunkesnius dalykus ir neaiškias vietas. Per kiekvieną pamoką išmokstu ar tobulinu naujas grojimo technikas, tad po kiekvienos pamokos jaučiuosi padaręs didelę pažangą. Per gerus metus pamokų jaučiuosi neapsakomai daug išmokęs ir sužinojęs ne tik apie pačius būgnus kaip instrumentą, bet ir apie jais grojančius muzikantus.

Elena Navickaitė

Labai labai fainas mokytojas ir pamokos. Neturiu jokių priekaištų. Liuks!

Gytis Česnuitis

5* bendras įvertinimas kalba už save!

Laukiu kiekvienos pamokos. Mokytojas turi tai, kas leidžia jį vadinti tikru mokytoju (patikėkit, ne kiekvienas iš mūsų galėtų būti mokytojų :)). Po kiekvienos pamokos išeinu padaręs pažangą ir gavęs namų darbų. Labai labai patinka ir tikrai nuoširdžiai rekomenduoju!

Miglė Zaveckienė

Stanislovą atradau atsitiktinai naršydama internete, beieškodama info, kur galima būtų pasimokyti groti būgnais. Nuėjau į pirmą bandomą pamoką ir abejonių nekilo, lieku čia! Sprendimo visiškai nesigailiu, tai geriausia, ką galėjau atrasti. Mokytojas smagus, taiklus, lengva bendrauti, nebaisu klysti 🙂 Nepraėjus keliems mėnesiams, būgnus įsigijau ir pati:) tai viską pasako🙂

Teodoras Vyšniauskas

Mokytojas afigenas, atmosfera jauki, būgnai nerealūs! Pinigų už pamoką negaila! Jei kartai nepraneši kad nebusi pamokoje, mokytojas vapše nepyksta :DD. Ir Pajuokauja ir kantrybės turi, padeda, paskolina ausines! Nu žodžiu, kolkas groti būgnais mokausi tik čia, bet statau 100€, kad čia geriausias būgnų mokytojas Lietuvoje! Mokausi tik kelis mėnesius , bet jaučiuosi, kad išmokau daugiau nei puse! Tikrai rekomenduoju šį mokytoją, nes su juo pasieksit labai daug.

Justina Gaidama

Stasys – geriausias būgnų mokytojas, nuostabi asmenybė! Dalinasi ne tik muzikine patirtimi, bet ir lengvai bendrauja su vaikais, randa kelią į jų širdeles 🙂 Rekomenduoju!

Emanuelė Oleškevičiūtė

Mintis groti būgnais atėjo galima sakyti iš niekur nieko ir labai džiaugiuosi, kad atėjau būtent čia. Stasys – pats kiečiausias, nuoširdžiausias ir manau apskritai geriausias būgnų mokytojas. Esu Jam labai dėkinga už gautas žinias bei gerai praleistą laiką. Po kiekvienos pamokos išeinu su gera nuotaika:) Jeigu galvoji apie būgnų pamokas, tikrai rekomenduoju ateiti čia ir viską pamatysi pats!

Karina Lomeckė

Jei galvojate, kad išmokti groti būgnais neįmanoma, labai linkiu nueiti į būgnų pamokas pas Stasį, nes jau po pirmos pamokos suprasite, kad įmanoma. O su tokiu mokytoju, net ir lengva. Stasys yra ne šiaip mokytojas, kaip mes įpratę galvoti, ar tas kuris tik atidirba savo darbą. Jis yra Mokytojas iš didžiosios M raidės, puikus motyvatorius, įkvepėjas, mokantis prieiti prie kiekvieno, jam tinkamu būdu, labai draugiškas ir pasiruošęs atsakyti į bet kokį klausimą susijusi su būgnais ir grojimu jais, bei nuolat pasiruošęs išmokyti kažko naujo. Su tokiu mokytoju mokytis būgnais ne tik lengva, bet ir linkma. Taip pat, mokytis būgnais rekomenduoju visiems, kas nemėgstate sportuoti, o taip pat ir tiems, kas išmokote tik siekti rezultatų, mokantis groti būgnais pajausit, ką reiškia mėgautis procesu.

Kristijonas Jakutis

Būgnais groju 1,5 m. – tai buvo sena mano svajonė ir tikslas. Džiaugiuosi, kad svajonę įgyvendinu būtent su šiuo mokytoju. Esu labai patenkintas Stasio pasirinktu mokymo stiliumi: pradžioje pagrindų ir įvairios grojimo technikos mokymas, vėliau išmoktų pamokų integravimas per kasdieniniam grojimui aktualius pratimus. Svarbu ir tai, kad Stasys visada atsižvelgia į mokinio lūkesčius, t.y., bendradarbiauja ir neverčia mokytis pagal vieną “teisingą” sistemą. Atskirai paminėčiau, kad pamokos vyksta puikioje studijoje, mokinys groja su aukšto lygio būgnų komplektu. Visiems norintiems pradėti mokytis – rekomenduoju!

Benediktas Momkus

Labai fainos pamokos

Kristian Sajeta

Labai idomios pamokos ir greitas rezultatas. 5 Žvaigždės. Visiems siūlau

Markas Bruževičius

Visada galvojau, jog pradėti groti bugnais yra labai sudėtinga, tačiau pradėjus lankyti pamokas supratau, juog pradėti gali visi. Mokytojais nuosekliai paaiškina visus pradmenis ir sugroti vieną dainą galėjau jau po pirmojo susitikimo. Na, o patys bugnai yra tobulas užsiėmimas norint atsiplėšti nuo darbo ir kitų rūpesčių bent valandai ir tiesiog susitelkti į muziką🙂

Rytis Rogačius

If you have a dream of playing drums, or just want to improve your skills this is a place for you! Amazing teacher with many interesting stories and great teaching techniques. I was afraid to start at the first, but this man really knows how to show you the way. It always feels like I’m improving and learning new things about different styles of music. I’m honestly really happy that I started playing here !

Maksim Karcev

Draugiškas, atidus, kantrus mokytojas

Gertrūda Dovydėnaitė

Niekada negrojusi jokiu instrumentu ir apskritai neturėjusi jokios patirties muzikos srityje, geriausia, ką galėjau padovanoti sau, tai yra grojimas būgnais pas šį nuostabų žmogų! Stasys yra tikras mokytojas-kantrus, supratingas, draugiškas, savo srities profesionalas. Labiausiai paperka jo gebėjimas betarpiškai bendrauti, motyvuoti mokinį bei sukurti labai smagią atmosferą. Didelis ačiū mokytojui už įdomų, paprastą ir informatyvų grojimo būgnais pateikimą bei supažindinimą su muzikos suteikiamais maloniais pojūčiais:)

Laura Juočienė

Kiekviena pamoka tai puikiai praleistas laikas ir patirtis. Tikrai rekomenduoju. Mokytojas geras savo srities specialistas, pamokos linksmos ir visada laukiamos.

Kristina Pra

Patys didžiausi komplimentai ir aplodismentai Mokytojui! Per neilgą mokymosi laikotarpį sugrota įvairių stilių kūrinių, kiekvieną pamoką jaučiamas progresas. Neabejoju, kad iš kiekvieno mokinio jis galėtų išauginti stiprų būgnininką🙂

Darja

Labai džiaugiuosi, kad atradau tokį nuostabų mokytoją, kuris visada pakelia nuotaiką, motyvuoja, skatina tobulėjimą kartu ir pamažu mano svajonė gerai groti virsta realybe 🙂 Rekomenduoju!

Martynas Petkevičius

Nuostabus mokytojas, puikūs būgnai, nepakartojama patirtis. Rekomenduoju

Justas Kalesinskas

Pamokos būna įtraukiančios, įdomios, o mokytojas – kokybiškai išmokantis, suprantantis ir prisitaikantis prie mokinių poreikių ir tikslų. Be abejo, stipriai rekomenduoju!

Oleg Savičev

Geras dėstytojas turi ne tik puikiai groti būgnais, bet ir jausti visas stipriąsias ir silpnąsias savo mokinių puses, taip pat rasti geriausią sprendimą trūkumų pašalinimui. Stasys kaip tik turi aukščiau minėtas savybes, linkiu jam sėkmės!

Vytautas Šernas

Net ir turint jokios muzikinės patirties Stasys greitai išmoko pradmenų ir padeda atrasti būgnų teikiamus džiaugsmus🙂

Remigijus Blc

Jeigu nori mokytis groti būgnais čia tinkamiausia vietą. Liuks mokytojas, pozityvas, 5 balai! Iš 5🙂

Indrė Krivickaitė

Atmosfera studijoje visada teigiama ir tai skatina nenuleist rankų. Kiekvieną pamoką susipažįsti su nauja grojimo technika, kurią pritaikai grodamas su muzika jau nuo pirmųjų pamokų, o mokytojas visuomet pasitinka su šypsena ir entuziazmu!

Edvinas Naraveckas

Bugnai – labai smagus dalykas. Dar smagiau su geru mokytoju 🙂 Pamokos nuoseklios ir idomios, real life patarimai.

MIndaugas Juknevičius

Stasys – savo srities profesionalas. Vienareikšmiškai geriausias būgnininkas-mokytojas! Respect😉

Tadas Jackūnas

Puiki vieta mokytis! Profesionalus, kantrus ir motyvuojantis mokytojas, nedvejokit net ir tie, kurie neturėję nieko bendro su muzika anksčiau gyvenime ir atraskit grojimo teikiamą džiaugsmą.

Justinas Žvinys

Sunki darbo diena? Nesiseka? Ima nervas? Noris ką nors primušt?! Tai mušk būgnus! Išsitaškymas, gera nuotaika ir lengva kardio treniruotė garantuota! Įtraukianti mokymo programa, jauki ir patogi vieta, instrumentą mylintis, puikiai jį valdantis ir mokyti mokantis mokytojas. Nestabdyk ir bandyk!

Edvinas Meškauskis

Puiki vieta mokytis tiek pradedantiems, tiek jau grojantiems. Puikūs mokytojas, viską pritaiko pagal sugebėjimus ir progresą, paaiškina daromas klaidas ir kaip jas ištaisyti. Tikrai rekomenduočiau apsilankyti